Mirësevini në Web-Portalin e kompanise DITURIA Reisebüro

Udhëtime me Aeroplan

Cdo të merkure, të shtune dhe të diele, organizojmë fluturime direkte nga Gjermania për në Kosovë, Shqipëri, Maqedoni dhe anasjelltas.

 

Gjat kohës sezonale organizojmë edhe fluturime plotësuese, për informimin e sakt drejtohuni në njëren nga zyret tona, ju mirpresim.

Udhëtime me Autobus

Udhëtime nga Gjermania për në Kosovë dhe anasjelltas ju ofrojm këtyre ditëve:

 

nga Gjermania cdo të Marte dhe të Premte

nga Kosova cdo të Mërkurë dhe të Shtunë

 

Nisjet bëhet nga këto stacione:

 

Dortmund, Essen, Düsseldorf, Köln, Frankfurt, Manheim, Karlsruhe, Stuttgart, Ulm, Augsburg, München, Podujevë, Prishtinë, Pejë, Ferizaj, Gjilan